KL Regnskap Nordre

Org.nr. NO 921 235 380 MVA
Nordre gate 6, 7011 Trondheim
Boks 131, 7400 Trondheim
Tlf: 73 99 13 00
nordre@kl.no

KL Regnskap Nordre holder til i Nordre gate 6, midt i Trondheim sentrum.

Kontoret har røtter tilbake til 1970-årene og lang erfaring med å levere regnskaps- og rådgivningstjenester. Vi har i dag 12 engasjerte medarbeidere i et balansert og men ungt arbeidsmiljø.

Vi har kunder innenfor de fleste bransjer og tilbyr et bredt spekter av tjenester innen regnskap, lønn og rådgivning. Vi tar også uteoppdrag fra kunder som ønsker å outsource lønn, controllerarbeid eller andre økonomifunksjoner både i korte og lengre perioder.



Ansatte



Atle B. Sivertsen

Styrets leder

atle.sivertsen@kl.no
Mobil: 92222601


Trym Are Sivertsen

Daglig Leder

trym.sivertsen@kl.no
Mobil: 959 26 330


Torild Ljøkjell

Rådgiver/ NK

torild.ljokjell@kl.no
Mobil: 95032956


Ståle Jakob Fagerland

Rådgiver/Controller

stalejakob.fagerland@kl.no
Mobil: 934 32 695


Trine Ljøkjell

Regnskapskonsulent/ Rådgiver

trine.ljokjell@kl.no
Mobil: 454 46 834


Anne-Mari Stein

Gruppeleder Lønn

anne-mari.stein@kl.no
Mobil: 936 58 856


Linn Kristin Næss

Regnskapskonsulent/ Rådgiver

linnKristin.Naess@kl.no
Mobil: 416 56 891


Marianne Tronrud

Regnskapskonsulent/ Rådgiver

marianne.tronrud@kl.no
Mobil: 90 14 51 11


Elise Sandvik

Regnskapskonsulent/ Rådgiver

elise.sandvik@kl.no
Mobil: 95 73 36 83


Christian Dahl Uthus

Regnskapskonsulent/ Rådgiver

christian.dahl.uthus@kl.no
Mobil: 48179919


Siw-Anita Kvam

Regnskapsmedarbeider

siw.kvam@kl.no
Mobil: 984 63 204


Rikke Waal

Regnskapskonsulent/ rådgiver

rikke.waal@kl.no
Mobil: 901 25 483