KL Regnskap Taraldsen

Org.nr. NO 980 375 943 MVA
Strandvegen 20, 7713 Steinkjer
Tlf: 74 14 12 20
Fax: 74 14 12 30
taraldsen@kl.no

KL Regnskap Taraldsen holder til ved Strandvegen 20 i Steinkjer.

Kontoret ble etablert av Jarle Taraldsen den 01.01.1969 og har etter den tid hatt en jevn og positiv vekst. Vi har i dag 20 medarbeidere, hvorav 11 autoriserte regnskapsførere.

Taraldsen Regnskap fører regnskap for alle typer selskaper, som aksjeselskaper, ansvarlige selskap, enkeltpersonforetak, foreninger eller konsernselskap. Med lang erfaring i bransjen og med det nyeste innen tilgjengelig verktøy, står vi klare for å kunne gi våre kunder den gode servicen vi synes de fortjener.

Vi tar oppdrag innenfor et stort geografisk område, også utenfor Steinkjer.



Ansatte



Trond Taraldsen

Daglig leder

trond.taraldsen@kl.no
Dir.tlf: 74 14 12 27


Berit Taraldsen Benum

Personalleder

berit.taraldsen.benum@kl.no
Dir.tlf: 74 14 12 23


Bård Jenshus

Regnskapskonsulent

bard.jenshus@kl.no
Dir.tlf: 74 14 12 43


Benedicte Eide Berre

Regnskapsmedarbeider

benedicte@kl.no
Dir.tlf: 74 14 12 34


Edmund Selnes

Regnskapskonsulent

edmund.selnes@kl.no
Dir.tlf: 74 14 12 42


Hilde Bomo

Regnskapskonsulent

hilde.bomo@kl.no
Dir.tlf: 74 14 12 26


Jana Zakharova

Regnskapsmedarbeider

jana@kl.no
Dir.tlf: 74 14 12 29


Jarle Taraldsen

Regnskapskonsulent

jarle.taraldsen@kl.no
Dir.tlf: 74 14 12 21


Kari Lillemark

Avdelingsleder Landbruk

kari.lillemark@kl.no
Dir.tlf: 74 14 12 44


Karl Jørgen Aanerud

Regnskapskonsulent

karl.aanerud@kl.no
Dir.tlf: 74 14 12 41


Kirsti Teveldal

Regnskapskonsulent

kirsti.teveldal@kl.no
Dir.tlf: 74 14 12 33


Kjell Vassmo

Regnskapskonsulent

kjell.vassmo@kl.no
Dir.tlf: 74 14 12 31


Liv Bragstad Gulstad

Regnskapsmedarbeider

liv@kl.no
Dir.tlf: 74 14 12 36


Sissel S. Aanerud

Regnskapsmedarbeider

sissel.aanerud@kl.no
Dir.tlf: 74 14 12 24


Svein Morten Aas

Regnskapskonsulent

svein.aas@kl.no
Dir.tlf: 74 14 12 32


Tone Herstad

Regnskapskonsulent

tone.herstad@kl.no


Maria Snitsyna

Regnskapskonsulent

maria.snitsyna@kl.no


Stine Bomo Hollås

Regnskapsmedarbeider

stine.hollas@kl.no


Sigrid Grande Hoseth

Regnskapsmedarbeider

sigrid.hoseth@kl.no