KL Regnskap Taraldsen

Org.nr. NO 980 375 943 MVA
Strandvegen 20, 7713 Steinkjer
Tlf: 74 14 12 20
Fax: 74 14 12 30
taraldsen@kl.no

KL Regnskap Taraldsen holder til ved Strandvegen 20 i Steinkjer.

Kontoret ble etablert av Jarle Taraldsen den 01.01.1969 og har etter den tid hatt en jevn og positiv vekst. Vi har i dag 19 medarbeidere, hvorav 11 autoriserte regnskapsførere.

Taraldsen Regnskap fører regnskap for alle typer selskaper, som aksjeselskaper, ansvarlige selskap, enkeltpersonforetak, foreninger eller konsernselskap. Med lang erfaring i bransjen og med det nyeste innen tilgjengelig verktøy, står vi klare for å kunne gi våre kunder den gode servicen vi synes de fortjener.

Vi tar oppdrag innenfor et stort geografisk område, også utenfor Steinkjer.



Ansatte



Trond Taraldsen

Daglig leder

trond.taraldsen@kl.no
Mobil: 906 42 416


Berit Taraldsen Benum

Personalleder

berit.taraldsen.benum@kl.no
Mobil: 916 43 763


Bård Jenshus

Regnskapskonsulent

bard.jenshus@kl.no
Mobil: 468 36 370


Benedicte Eide Berre

Regnskapskonsulent

benedicte@kl.no
Mobil: 469 01 700


Edmund Selnes

Regnskapskonsulent

edmund.selnes@kl.no
Mobil: 468 98 840


Hilde Bomo

Regnskapskonsulent

hilde.bomo@kl.no
Mobil: 469 21 725


Jana Zakharova

Regnskapsmedarbeider

jana@kl.no
Mobil: 469 24 787


Jarle Taraldsen

Regnskapskonsulent

jarle.taraldsen@kl.no
Mobil: 469 36 898


Kari Lillemark

Avdelingsleder Landbruk

kari.lillemark@kl.no
Mobil: 469 18 455


Karl Jørgen Aanerud

Regnskapskonsulent

karl.aanerud@kl.no
Mobil: 469 33 245


Kirsti Teveldal

Regnskapskonsulent

kirsti.teveldal@kl.no
Mobil: 468 92 898


Kjell Vassmo

Regnskapskonsulent

kjell.vassmo@kl.no
Mobil: 468 44 040


Liv Bragstad Gulstad

Regnskapsmedarbeider

liv@kl.no
Mobil: 469 42 302


Sissel S. Aanerud

Regnskapsmedarbeider

sissel.aanerud@kl.no
Mobil: 469 31 450


Svein Morten Aas

Regnskapskonsulent

svein.aas@kl.no
Mobil: 469 31 553


Tone Herstad

Regnskapsmedarbeider

tone.herstad@kl.no
Mobil: 469 05 881


Maria Snitsyna

Regnskapskonsulent

maria.snitsyna@kl.no
Mobil: 469 48 331


Stine Bomo Hollås

Regnskapsmedarbeider

stine.hollas@kl.no
Mobil: 911 24 188


Anne Marie Haugdal

Regnskapskonsulent

anne.haugdal@kl.no
Mobil: 911 26 844