KL Regnskap Rosten

Org.nr. NO 935 717 094 MVA
Vestre Rosten 81 (Trekanten), 7075 Tiller
Tlf: 72 89 97 50
rosten@kl.no

KL Regnskap Rosten AS har kontorer i "Trekanten" på Rosten, rett sør for Trondheim.

Våre 14 medarbeidere har allsidig erfaring fra regnskap, lønn, årsoppgjør og rådgivning mot ulike bransjer og organisasjoner. Vi har løsninger og erfaringer som effektiviserer bedriftens økonomifunksjon og gir kundene et konkurransefortrinn. Vi har også bred erfaring med offentlige støtteordninger som skattefunn, IFU og UFU.

 Vi løser oppdrag ute hos kundene med ulik programvare og ulike krav til rapporteringer, både for norske- og utenlandske selskap. Vi tar også på oss oppdrag av tidsbegrenset art, der vi kan gå inn i din bedrift ved sykefravær eller ved ekstra behov for bemanning på økonomisiden. Vi kommer gjerne ut til din bedrift for utføring av oppdrag der det er hensiktsmessig.



Ansatte



Johanne Kjøren

Daglig leder/Rådgiver

johanne.kjoren@kl.no
Mobil: 928 11 565


Hilde Sæterhaug

Nestleder/Rådgiver

hilde.saeterhaug@kl.no
Mobil: 926 67 207


Grethe Øien Skare

Gruppeleder/Rådgiver

grethe.oien@kl.no
Dir.tlf: 45 66 33 38


Marit Mogstad

Gruppeleder/Rådgiver

marit.mogstad@kl.no
Mobil: 91 81 34 73


Tone Thoresen

Regnskapskonsulent

tone.thoresen@kl.no
Mobil: 46 17 02 90


Eva Green

Regnskapskonsulent/ Rådgiver

eva.green@kl.no
Mobil: 46 17 03 18


Laila Bergan

Regnskapsmedarbeider

laila.bergan@kl.no
Mobil: 48 19 36 22


Mari Takala

Gruppeleder/ Rådgiver lønn

mari.takala@kl.no
Mobil: 98 26 06 03


Sandra Björnänger

Regnskapskonsulent

sandra.bjornanger@kl.no
Mobil: 46 17 14 10


Eva Guldseth Skånøy

Lønningskonsulent

eva.guldsethskanoy@kl.no
Mobil: 46 17 03 19


Lena Refseth

Regnskapssekretær

lena.refseth@kl.no
Dir.tlf: 72 47 11 50


Karianne Storsve

Regnskapskonsulent

karianne.storsve@kl.no
Mobil: 90 85 18 79


Bjørn Ivar Kvalvik

Gruppeleder/ rådgiver

bjorn.kvalvik@kl.no
Mobil: 95 14 33 16


Torø Margrethe Bolstad

Regnskapssekretær

toro.bolstad@kl.no
Mobil: 95 08 48 83


Ha Nguyen

Regnskapsmedarbeider

ha.nguyen@kl.no
Mobil: 461 70 220


Inger Marie Vaarum Lyngstad

Regnskapskonsulent/ Rådgiver

inger.marie@kl.no
Mobil: 930 87 969