KL Regnskap Selbu

Org.nr. NO 976 228 383 MVA
Nestansringen 2, 7580 Selbu
Tlf: 73 81 80 90
selbu@kl.no

KL Regnskap Selbu AS har kontorer i Nestansringen 2 i Selbu.

 KL Regnskap Selbu har 9 medarbeidere og fører regnskap for rundt 300 bedrifter i ulike bransjer, mange innenfor primærnæring.

Utover tradisjonell regnskapsføring kan vi også tilby fakturering, purring, lønn, budsjettering, firmaregistrering og annen rådgivning. Vi kan også påta oss økonomibistand i korte eller lengre perioder i bedriften din ved behov.



Ansatte



Berit Johannessen

Daglig leder/Rådgiver

berit.johannessen@kl.no
Dir.tlf: 73 81 80 93
Mobil: 959 27 260


Jan Arne Renå

Regnskapskonsulent / Rådgiver landbruk

janarne.rena@kl.no
Dir.tlf: 73 81 80 92
Mobil: 909 38 138


Tove Uglem

Regnskapskonsulent/Rådgiver

tove.uglem@kl.no
Dir.tlf: 73 81 80 98
Mobil: 958 47 302


Ingunn Kjøsnes

Regnskaps- / lønnsmedarbeider

ingunn.kjosnes@kl.no
Dir.tlf: 73 81 80 90
Mobil: 957 44 297


Eli Kjersti Overvik

Regnskapskonsulent / Rådgiver

elikjersti.overvik@kl.no
Dir.tlf: 73 81 80 96
Mobil: 926 43 144


Tor Olav Mosleth

Regnskapskonsulent / Rådgiver

tor-olav.mosleth@kl.no
Dir.tlf: 73 81 80 91
Mobil: 950 73 959


Marit Anita Warmdal

Regnskapsmedarbeider

marit.warmdal@kl.no
Dir.tlf: 73 81 80 95
Mobil: 481 07 294


Monica Hegge

Regnskapskonsulent / Rådgiver

monica.hegge@kl.no
Dir.tlf: 73 81 80 97
Mobil: 970 87 170


Maiken Moen

Regnskapsmedarbeider

maiken.moen@kl.no
Dir.tlf: 73 81 80 94
Mobil: 920 51 978